MEN CODE - KOD MODNEGO FACETA

Niezalogowany

Twój osobisty stylista

Twój osobisty stylista

MENCODE

Z kartą MenCode otrzymujesz 10% zniżkę na poniższe usługi

Masz ochotę rozliczyć się ze swoją stylistyczną przeszłością, śmiało podpić nowe obszary świata stylu i prawdziwej elegancji, poszukujesz własnego, indywidualnego, spersonalizowanego stylu, chcesz przeżyć swoistą metamorfozę lub masz ochotę uporać się ze swoimi kompleksami, brakiem pewności siebie i nudą w Twojej szafie?

Skorzystaj z porad profesjonalnego stylisty.

MENCODE proponuję usługę KREATOR WIZERUNKU, czyli TWÓJ OSOBISTY STYLISTA
Po co nam osobisty stylista? Na czym polega jego fenomen?

Otóż w dzisiejszych czasach bardzo istotny jest dobry wizerunek, ma on wpływ na to jak odbierają nas inni. My sami zadbani, w dobrze dobranych rzeczach we właściwym stylu dobranym do naszej osobowości i wykonywanego zawodu stajemy się pewniejsi siebie, przebojowi, zyskujemy na większym powodzeniu u płci przeciwnej. Czujemy się swobodniej w relacjach biznesowych.

Perfekcyjny wygląd możemy uzyskać dzięki właściwemu wyeksponowaniu zalet, przy jednoczesnym ewentualnym ukryciu wad, tak, więc cała tajemnica perfekcyjnego wyglądu, to przede wszystkim świadomość własnych zalet, a drugiej kolejności wad. Niestety często nie potrafimy sami dokonać trafnej oceny samych siebie, nie mamy na tyle fachowej wiedzy, nie orientujemy się jakie są możliwości wyboru, brak nam cierpliwości w znalezieniu właściwego stylu dla siebie i to właśnie wtedy do akcji powinien wkroczyć znający się na tym doskonale osobisty stylista.

Wybierz usługi z naszej oferty:

400.00 zł

Osobisty stylista zajmie się analizą sylwetki.
Profesjonalna analizę sylwetki składa się kilku etapów, na początek stylista poprosi Cię o przesłanie kilku zdjęć twojej sylwetki, twarzy, oraz swojego wizerunku, który dotychczas miałeś. Następnie na spotkaniu z Tobą wspólnie popatrzy na Ciebie inaczej niż dotychczas, bez złośliwości i nadmiernej krytyki, dobrze wtedy się wyluzow

- określi ogólną budowę i proporcje twojego ciała i twarzy;
- określi typ sylwetki;
- wskaże  atuty i ewentualne mankamentów twojej sylwetki;
- wybierze  najlepsze dla ciebie fasony - spodni,  garniturów, koszul, swetrów, obuwia itd.;
- określi czego powinieneś  unikać w swoim ubiorze;
- udzieli praktycznych  informacji jakim kolorem i fasonem tuszować ewentualne niedoskonałości sylwetki oraz podkreślać to co w niej najbardziej atrakcyjne;
- określi typ odpowiedniej biżuterii (np. typ zegarka);
- stworzy pisemne podsumowanie  spotkania (przesłane na maila po spotkaniu) zawierające spersonalizowany zbiór porad i wskazówek stworzony z myślą o twoich indywidualnych potrzebach tak abyś był zadowolony.


Czas ok. 2 h

600.00 zł

Osobisty stylista dokona analizy kolorystycznej podczas spotkania stylista przeprowadzi analizę kolorystyczna, przy użyciu chust w ponad 100 kolorach.  Dzięki tej palecie barw, wskażę Tobie, jaka gama kolorów jest optymalna dla ciebie, a Ty sam dostrzeżesz, jak wiele zyskujesz dzięki właściwie dobranym barwom, w jaki sposób możesz np. podkreślić głębie koloru swoich oczu lub w jaki sposób rozświetlić cerę. Określi również, jakich kolorów powinieneś unikać.


Inaczej mówiąc analiza kolorystyczna to skomplikowane studium nad barwami polegające na:

- analizie wstępnej - określeniu typu kolorystycznego (ciepły/zimny);
- analizie twojego naturalnego kolorytu skóry, włosów i tęczówki;
- analizie szczegółowej – podział na 4 pory roku, przyporządkowanie do konkretnego typu urody;
- ogólnych informacjach na temat podziału kolorów;
- określeniu najlepszej dla Ciebie gamy barw oraz podaniu, których kolorów powinieneś unikać;
- podaniu przykładowych zestawów kolorystycznych (sfotografowaniu podczas sesji i przesłane na maila po spotkaniu);
- stworzeniu pisemnego podsumowanie spotkania (przesłane na maila po spotkaniu) zawierającego indywidualny zbiór wskazówek stworzony z myślą o tobie w celu uniknięcia pomyłek w doborze kolorów podczas samodzielnych zakupów.

 

Czas ok. 3 h

200.00 zł

Twój osobisty stylista zrobi z Tobą porządki w szafie, czyli tzw. Przegląd garderoby.
Pierwszym etapem naszej wizyty będzie rozmowa z Tobą o Twojej osobowości, potrzebach, pracy, trybie oraz stylu życia. Następnie zajrzymy do szafy, wspólnie zrobi jej przegląd. Jest to moment prawdy i ciężka chwila, ponieważ to rewolucja w Twojej garderobie, wspólnie zdecydujemy, które rzeczy świetnie do Ciebie pasują, a z którymi trzeba się już nieodwracalnie pożegnać.
Porządkowanie ma na celu zorganizowanie, poukładanie i pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Pokażemy Ci jak komponować zestawy z ubrań, które już masz, podpowiemy, czego brakuje, a co warto kupić.
Stopniowo, w miarę możliwości i gotowości na zmianę skompletujesz nową garderobę – odpowiadającą Twojemu stylowi. Wspólnie stworzymy nowe ciekawe zestawy ubrań, wykorzystując, jeśli zaistnieje i taka potrzeba rzeczy, które już masz a także, dokupując nowe rzeczy do istniejącej bazy, niektóre ciuchy wykorzystamy w różnych ciekawych zestawach. Zmieniając tą samą koszulę raz ciekawym nonszalandzko przewiązanym szalem, a innym razem ciekawą marynarką.

Przegląd szafy przeprowadzany w domu u Klienta:
- określamy twoje preferencje i potrzeby dotyczące garderoby;
- przeglądamy szafę - zostawiamy to co najlepsze, odkładamy rzeczy, które są dla ciebie niewłaściwe;
- doradzamy, które sklepy najlepiej odwiedzać, by osiągnąć upragniony wizerunek;
- uczymy jak kompletować garderobę i z czego powinna składać się baza ubraniowa;
- komponujemy przykładowe zestawy ubrań np. na co dzień, do pracy, na przyjęcie;
- wykonujemy podczas spotkania zdjęcia zestawów oraz listę ubrań, które powinny wzbogacić twoja szafę, tak abyś zawsze czuł się w nich pewnie i atrakcyjnie;

Czas – uzależniony od wielkości garderoby, za zwyczaj ok. 2-4 godzin

(Uwaga! Koszt każdej następnej godziny 150 zł)

200.00 zł

Zakupy pod okiem specjalisty uchronią Cię przed wydawaniem pieniędzy na rzeczy, których w przyszłości nigdy nie założysz, lub które są nieatrakcyjne i nie pasują do ciebie oraz obowiązujących trendów.
Podczas zakupów stylista pomoże uzupełnić Twoją szafę w brakujące części garderoby. Wskaże także jak zbudować ją również od podstaw.  Zakupy ze stylistą gwarantują, że nowe ubrania będą zgodne z twoją kolorystyką, sylwetką i stylem oraz preferencjami.
Regularne wspólne zakupy ze stylistą zmniejszają pozornie objętość szafy, ale znajdzie się w niej znacznie więcej zróżnicowanych i ciekawych zestawów ubraniowych, dzięki czemu w efekcie zaoszczędzisz pieniądze, będziesz miał lepszy wgląd w szafę a przy tym będziesz wyglądał dobrze, modnie i elegancko w każdych okolicznościach.

Czas- 3-4 godziny (kolejne godziny można przełożyć na następny dzień bez konsekwencji finansowych)

(Uwaga! Koszt każdej następnej godziny 150 zł)

1400.00 zł

Stylizacje indywidualne , czyli spersonalizowane doradztwo wizerunkowe z uwzględnieniem analizy kolorystycznej i analizy sylwetki stworzyliśmy  z myślą zaspokojenia potrzeb wymagającego konsumenta, by ułatwić mu poruszanie się w niezwykle ważnym dzisiaj aspekcie mody.


Dobry, wizerunek jest podstawą wspaniałego samopoczucia, pewności siebie oraz świadomości dobrego stylu. Doradztwo w zakresie stroju pozwala uświadomić klientom ich zalety, oraz wydobyć i podkreślić wszystkie atuty ich urody, a ukryć wady. W trakcie konsultacji stylista ustala fasony odzieży pod względem formy, kroju oraz koloru, które najbardziej odpowiadają danej sylwetce. Stylizację dopasowuje indywidualnie do osobowości oraz adekwatnie do zajmowanego stanowiska i potrzeb klienta.


Dla uzyskania kompleksowej zmiany wizerunku, stylista podczas wspólnych  zakupów pokaże klientowi, na co zwracać uwagę przy doborze garderoby, jak szukać i dobierać fasony odpowiednie dla jego sylwetki i we właściwych kolorach, nie spędzając przy tym całego dnia w sklepach.

Czas ok. 7 h

1000.00 zł

To spersonalizowana usługa doboru garderoby pod kątem wykonywanego zawodu adresowana do biznesmenów. Stylista pomaga  skompletować garderobę pod kątem wykonywanego zawodu i docelowego imagu, z uwzględnieniem analizy kolorystycznej i analizy sylwetki. Głównym celem jest  znalezienie indywidualnego, niepowtarzalnego stylu, dopasowanego do konkretnej osoby.


Czas ok. 5 h

1000.00 zł

Usługa  doradcza w tworzeniu własnego wizerunku , kompletowanie garderoby pod kątem wykonywanego zawodu i docelowego imagu, z uwzględnieniem analizy kolorystycznej i analizy sylwetki, znalezienie indywidualnego, niepowtarzalnego stylu, dopasowanego do zajmowanego stanowiska.

Czas ok. 5 h

1400.00 zł

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Nic zatem dziwnego, iż podczas tak wyjątkowej uroczystości Para Młoda pragnie wyglądać olśniewająco i elegancko. Zadbamy o to by w tym dniu Para Młoda nie tylko prezentowała się doskonale, ale i w swoim ślubnym wizerunku jak najlepiej się czuła. Dlatego też proponujemy, aby spotkania w celu dobrania makijażu oraz znalezienia odpowiedniego stroju były zorganizowane, co najmniej miesiąc przed ślubem. Pozwala to w spokoju, bez dodatkowych stresów stworzyć wymarzony przez Was bajkowy obraz Pary Młodej.


Oferujemy:
Kreowanie wizerunku Panny Młodej:
- Ustalenie i dobór odpowiedniego fasonu stroju ślubnego do sylwetki (kolor, styl, tkanina);
- Konsultacje i pomoc w wyborze sukni oraz dodatków, z obecnością przy przymiarce w salonie mody ślubnej damskiej;
- Dobór obuwia, dodatków, bukietu;
- Próbny makijaż ślubny;
- Makijaż w dniu ślubu;
- Próbna fryzura ślubna;
- Fryzura w dniu ślubu;

czas: 7godz.

1000.00 zł

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Nic zatem dziwnego, iż podczas tak wyjątkowej uroczystości Para Młoda pragnie wyglądać olśniewająco i elegancko. Zadbamy o to by w tym dniu Para Młoda nie tylko prezentowała się doskonale, ale i w swoim ślubnym wizerunku jak najlepiej się czuła. Dlatego też proponujemy, aby spotkania w celu dobrania makijażu oraz znalezienia odpowiedniego stroju były zorganizowane, co najmniej miesiąc przed ślubem. Pozwala to w spokoju, bez dodatkowych stresów stworzyć wymarzony przez Was bajkowy obraz Pary Młodej.


Oferujemy:

Kreowanie wizerunku Pana Młodego:
- Ustalenie i dobór odpowiedniego fasonu stroju ślubnego do sylwetki (kolor, styl, tkanina);
- Dobór obuwia oraz dodatków;
- Konsultacje i pomoc w wyborze garnituru oraz dodatków, z obecnością przy przymiarce w salonie mody ślubnej męskiej;

czas: 5 godz.

Dodatkowo można zamówić:
Artystyczne - ślubne sesje zdjęciowe
Asysta przy ślubnych sesjach zdjęciowych
Czas i cena uzależniony od ilości zdjęć (do uzgodnienia indywidualnie)

0.00 zł

Zrób swoim najbliższym miłą niespodziankę. Możemy zorganizować dla Twoich najbliższych profesjonalną sesję (analizę sylwetki, analizę kolorystyczną oraz przegląd szafy) podczas, której staną się odmienionymi osobami. Jest to bardzo oryginalny prezent, który może w ciekawy sposób może odmienić wizerunek osoby obdarowanej i z pewnością takiego prezentu długo nie zapomni.

 

Szczegóły oferty oraz usługa na specjalne życzenie:
Skontaktuj się

 

Aktualnie w twoim koszyku: 0

Cena dla posiadaczy karty MenCode: 0

Przejdź dalej  

Formy płatności:

wiesz jak Men Code Club
partnerzy