MEN CODE - KOD MODNEGO FACETA

Niezalogowany

Nasi styliści

Nasi styliści

www.wabinska.com.pl

Aneta Wabińska

Aneta Wabińska

Stylistka, wizażystka, psycholog.

Prowadzi indywidualne sesje kreacji wizerunku dla osób prywatnych i publicznych. Profesjonalnie pomaga dobrać garderobę,  fryzurę, właściwe kolory. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych i eventach. Jej specjalnością są metamorfozy wyglądu i zakupy z klientem. Prowadzi warsztaty wizerunkowe i konsultacje psychologiczne.

"Ważne dla mnie jako stylistki i psychologa, jest rozpoznanie indywidualnych potrzeb klienta i umiejętność dopasowania do nich stylu ubierania się i prezencji, uczę jak poruszać się po rynku mody i jak wykorzystywać nowinki modowe będąc w zgodzie z sobą, wiedza ta przydaje się na długie lata, można to określić wizerunkowym coachingiem. Dobry wygląd, podkreślający nasze mocne strony, wzmaga wiarę w siebie, polepsza relacje z ludżmi, zwiększa naszą atrakcyjność oraz efektywność w pracy daje poczucie sukcesu"

www.szoperki.pl

Małgorzata Broniszewska

Małgorzata Broniszewska

Absolwentka UAM w Poznaniu. Personal Shopper, stylistka.

Na co dzień jest doradcą ds. mody, stylu i elegancji. Oferuje spersonalizowaną usługę skrojoną na miarę potrzeb, charakteru i preferencji. Uczy jak robić zakupy oszczędzając czas i pieniądze. Pomaga kształtować atrakcyjny wizerunek.

Swoje zainteresowania i wiedzę pogłębia studiując najnowsze publikacje i biorąc udział w profesjonalnych kursach. Praca z klientami indywidualnymi pomaga w zdobywaniu doświadczenia.

Prowadzi  również  szkolenia i prezentacje dla firm dotyczące kreowania wizerunku.

Prywatnie poza światem mody, jest szczęśliwą mamą dwóch córek oraz wielbicielką muzyki, podróży i nowinek technicznych.

 

wiesz jak Men Code Club
partnerzy