MEN CODE - KOD MODNEGO FACETA

Niezalogowany

O nas

Data publikacji: 0000-00-00

Jesteśmy jedynym w Polsce serwisem kompleksowo zajmującym się tylko i wyłącznie modą męską. Dzięki nam ubieranie, nudne i czasochłonne przymierzanie przestanie być problemem. Bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie dopasujemy garderobę idealnie pasującą do Twojej sylwetki, trybu życia oraz wykonywanej pracy!

MenCode to elegancki, łatwy w nawigacji portal, który doradza jak się modnie ubrać, pokazuje najnowsze trendy w modzie męskiej, skupia topowe marki w jednym miejscu. Za portalem stoją doświadczeni styliści, którzy każdego traktują indywidualnie, nie stosują szablonowych rozwiązań. Wiedzą, iż każdy wymaga osobnego podejścia tak jak każdy moment dnia wymaga innego stroju Dlatego stworzyli 4 działy: elegant, sporty, casual & celebration i w każdym wybiorą coś dla Ciebie.

Cała ich wiedza i lata praktyki doprowadziły do powstania „mózgu”, najważniejszego elementu naszego portalu tzw. „Ubieratora w 3D“, którego nazywamy również „Wirtulanym Stylistą“.

Jest to postać mężczyzny, który analogicznie jak model na wybiegu prezentuje garderobę wybraną specjalnie dla Ciebie. Aby każdy szczegół był doskonale widoczny posiada funkcję obrotu o 360 stopni, przybliżania i powiększania.
Ubierator przede wszystkim jednak zestawia ze sobą poszczególne części garderoby i natychmiast eliminuje niepasujące.
Na końcu otrzymujesz listę, na której wybrane elementy są szczegółowo opisane (nazwa firmy,opis produktu, cena, adres salonu, w którym  można  kupić lub zarezerwować towar ). Z taką listą zakupy potrwają 1 minutę...

Oczywiście nasz portal to nie tylko Ubierator, dodatkowo znajdziesz w nim:
- informacje i ciekawostki w tematycznie podzielonych zakładkach np. męska rzecz, okiem kobiety,porady stylisty, trendy, męski lans.

Możesz skorzystać z eksperckich porad z dziedziny stylizacji i doboru garderoby oraz niezwykle ciekawej usługi personall shoppera.
Proponujemy również przynależność do elitarnego klubu MENCODE, dzięki któremu otrzymasz zniżki do wybranych sklepów na terenie całej Polski, specjalną ofertę na skorzystanie z indywidualnego stylisty, itd.

Sprawdź nas - jesteśmy inni niż wszystkie portale, które do tej pory widziałeś!

 

MenCode.Pl Sp. z o.o.

ul. abpa A.Baraniaka 88B
61-131 Poznań
info@mencode.pl

Reklama:
reklama@mencode.pl

Partnerzy:
partnerzy@mencode.pl

Media Relations:
pr@mencode.pl

wiesz jak Men Code Club
partnerzy